Odpadové fórum zasahuje! Šéfredaktorka podala stížnost na pořad České televize Nedej se, adresovanou Radě pro rozhlasové a televizní vysílání. S odpovědí bylo třeba její osazenstvo krapet popohnat. S jejím obsahem nelze než nesouhlasit.
Dne 23. 12. 2012 pokazilo českým spalovačům předvánoční náladu odvysílání pořadu Nedej se (kanál ČT 2), který byl věnován spalování odpadu. A není se vůbec čemu divit. S výjimkou tiskového mluvčího MŽP byli ke slovu připuštěni výhradně notoricky známí odpůrci...
Odpadové fórum zasahuje! Stížnost na pořad Nedej se!
Zdroj: Tretiruka.cz - odpady