Měsíc duben se stal tradičním měsícem pro setkávání odborníků, kteří se zaměřují na vědu, výzkum a inovace. Tento rok tomu nebude jinak. Čtvrtý týden v dubnu se sjedou největší kapacity do Jeseníků, aby představili své výsledky práce z oblasti obnovitelných zdrojů, odpadů a chemie...
Konference OZE2012 přinese opět mnoho zajímavého!
Zdroj: Snižujeme.cz