Komisař Oettinger přivítal rozhodnutí Rady schválit nařízení o energetické infrastruktuře, které pomůže propojit energetické systémy jednotlivých zemí a zvýší konkurenci v tomto odvětví. Nařízení bylo již před souhlasem Rady schváleno také Evropským parlamentem. Hlavní výhodou nařízení je snížení doby procedurálního a administrativního schvalování před udělením grantu na výstavbu infrastruktury, která by neměla přesáhnout 3,5 roku. Tato zrychlená procedura se však vztahuje...
Rada schválila nařízení o energetické infrastruktuře
Zdroj: Tretiruka.cz - energie