Ministerstvo životního prostředí uspořádalo ve 27. března první zasedání pracovní skupiny k budoucímu směřování České republiky v odpadovém hospodářství. Hlavním tématem jednání byl termín ukončení skládkování směsného komunálního odpadu, poplatek za ukládání odpadů na skládky a jeho výše včetně rozdělení nebo integrované systémy nakládání s odpady.
"Pracovní skupina navazuje na jednání z roku 2012. Vyšli jsme tak vstříc stovkám dotčených subjektů a jejich požadavku na pokračování série jednání...
Na Ministerstvu životního prostředí zasedla pracovní skupina k odpadovému hospodářství
Celý článek: http://www.tretiruka.cz/news/na-ministerstvu-zivotniho-prostredi-zasedla-pracovni-skupina-k-odpadovemu-hospodarstvi/
Zdroj: Tretiruka.cz - odpady