Zimní topná sezona konečně skončila a čeští výrobci dřevěných pelet přecházejí na nižší letní ceny. Zlevňují především v jarních měsících, letos v průměru asi o 10 %. Zákazníkům doporučují nakupovat právě teď, kdy jsou ceny i poptávka nejnižší, a zásobit se na zimu, kdy naopak ceny pelet zase stoupnou. Oproti jiným typům vytápění se tak dá na peletách díky sezónním slevám podstatně ušetřit. Nabídka se týká tisíců lidí, kteří automatický kotel na biomasu mají, i mnoha set dalších,...
Pelety z českého dřeva jsou v létě o 10 % levnější. Vyplatí se nakupovat do zásoby
Celý článek: http://www.tretiruka.cz/news/pelety-z-ceskeho-dreva-jsou-v-lete-o-10-levnejsi-vyplati-se-nakupovat-do-zasoby/
Zdroj: Tretiruka.cz - energie