V pondělí 29. dubna byla vyčerpána částka 40 milionů korun, která byla určena na výměnu starých neekologických kotlů v Moravskoslezském kraji. Do třetí výzvy bylo přijato 1005 žádostí. Ministerstvo životního prostředí ve spolupráci s Krajským úřadem Moravskoslezského kraje už tímto způsobem nabídlo celkem 100 milionů korun.
"Můžu všem obyvatelům Moravskoslezského kraje slíbit, že v létě vypíšeme další výzvu, ve které bude dostatek peněz na výměnu kotlů. Zájem veřejnosti jasně ukazuje, že tento...
Kotlíkové dotace: další výzva pro Moravskoslezský kraj bude v létě, slíbil ministr T. Chalupa
Zdroj: Tretiruka.cz - ovzduší