Česká republika by měla přijmout rámcový zákon, kterým by se zavázala snižovat každoročně emise oxidu uhličitého (CO2) o pevně stanovené množství. Dnes to na tiskové konferenci řekl stínový ministr životního prostředí za ČSSD Vladimír Špidla, podle něhož by cílem zákona bylo snížit závislost české ekonomiky na fosilních palivech. Špidla však nepokládá za příliš pravděpodobné, že se podaří zákon schválit ještě v tomto volebním období. Současný ministr životního prostředí Tomáš Chalupa (ODS) si...
ČSSD chce prosadit zákon, který by vázal ČR ke snížení emisí CO2
Celý článek: http://www.tretiruka.cz/news/cssd-chce-prosadit-zakon-ktery-by-vazal-cr-ke-snizeni-emisi-co2/
Zdroj: Tretiruka.cz - ovzduší