Městský soud v Praze musí znovu řešit žalobu Ostravy na stát kvůli znečištěnému ovzduší. Nařídil to Nejvyšší správní soud, zjistila ČTK z úřední desky. Pražští soudci původně žalobu odmítli, protože ji prý město nepodalo v zákonné lhůtě. NSS zatím nezveřejnil celé odůvodnění, ale jen výrok, podle kterého se kauza vrací do Prahy k dalšímu řízení. Více ZDE
Zdroj: českénoviny.cz
NSS nařídil nové projednání ostravské smogové žaloby na stát
Celý článek: http://www.tretiruka.cz/news/nss-naridil-nove-projednani-ostravske-smogove-zaloby-na-stat/
Zdroj: Tretiruka.cz - ovzduší