Záznam o dopravní nehodě6. červenece 2013 20:17Pokud dojde k dopravní nehodě a není povinnost ji hlásit policii, jsou účastníci nehody povinni sepsat společný záznam o nehodě.Celý článek: http://www.snizujeme.cz/clanky/zaznam-o-dopravni-nehodeZdroj: Snižujeme.czDalší články