Českénoviny.cz informují, že Plzeňská teplárenská začala dnes stavět budovu spalovny komunálního odpadu v areálu skládky komunálního odpadu Chotíkově u Plzně. "U dotace jsem mírným optimistou. Prošla v Evropské komisi prvním čtením a postoupili jsme do dále bez ztráty desítky. Už tam není nic, co by tomu mělo bránit," uvedl ředitel teplárny Tomáš Drápela. Firmě hodně pomáhá ministerstvo životního prostředí a do konce roku bude jasno. Podle Drápely bude nové zařízení vždy spalovat laciněji, než...
Spalovna Chotíkov: "U dotace jsem mírným optimistou", řekl ředitel Plzeňské teplárny Drápala
Zdroj: Tretiruka.cz - odpady