Státní energetická koncepce, která nalinkuje hospodaření s energiemi v České republice na roky dopředu, nabírá další zpoždění. Dokument půjde do vlády zřejmě až příští rok. Koncepci bude na podzim připomínkovat veřejnost i sousední státy. Zájem mluvit do české energetické politiky má Rakousko, Německo i Slovensko. Více ZDE
Zdroj: E15
Více na:...
E15: Energetická koncepce nabírá zpoždění. Chce do ní mluvit Rakousko i Slovensko
Celý článek: http://www.tretiruka.cz/news/e15-energeticka-koncepce-nabira-zpozdeni-chce-do-ni-mluvit-rakousko-i-slovensko/
Zdroj: Tretiruka.cz - energie