Uplynul rok od schválení směrnice o energetické účinnosti. Česko, podobně jako ostatní státy EU, už odevzdalo návrh na svůj vnitrostátní cíl pro snižování spotřeby energie. Průmyslníci a neziskové organizace se na cíl dívají rozdílně. Jedni spatřují potenciál pro úspory hlavně v průmyslu, druzí pak v budovách. Více ZDE.
Zdroj: AurActiv.cz
EurActiv: Má ČR šetřit energii spíše v budovách, nebo v průmyslu?
Celý článek: http://www.tretiruka.cz/news/euractiv-ma-cr-setrit-energii-spise-v-budovach-nebo-v-prumyslu-/
Zdroj: Tretiruka.cz - energie