Konec již čtvrté dotační výzvy ohlásil před týdnem Moravskoslezský kraj. Je to třetí kraj, v němž byly letos vyčerpány přidělené miliony - hned v prvním týdnu byly rozděleny ve Středočeském kraji, výzvu ukončil i Ústecký kraj. Většina občanů zbývajících krajů ale zatím šanci na výměnu kotle nedostala. Na tahu jsou nyní hejtmani, ministr již dříve vyjádřil ochotu dát peníze každému kraji, který se bude na dotačních prostředcích z poloviny podílet. Zájem o dotaci by proto nyní měli ve svých...
Klastr Česká peleta: "Hejtmani, jste na tahu. O kotlíkové dotace je zájem"
Celý článek: http://www.tretiruka.cz/news/klastr-ceska-peleta-hejtmani-jste-na-tahu-o-kotlikove-dotace-je-zajem/
Zdroj: Tretiruka.cz - ovzduší