V roce 2030 by měla Evropská unie snížit emise skleníkových plynů o 40 procent ve srovnání s hodnotami roku 1990, shodl se výbor pro životní prostředí Evropského parlamentu. Třicet procent energie by se v té době zároveň mělo vyrábět z obnovitelných zdrojů. Vyplývá to z tiskové zprávy Evropské lidové strany a informací tiskové služby výboru.
Europoslanci chtějí k roku 2030 čtyřicetiprocentní snížení emisí
9. ledna 2014 13:57
Obecné
Celý článek: http://ekolist.cz/cz/zpravodajstvi/zpravy/europoslanci-chteji-k-roku-2030-ctyricetiprocentni-snizeni-emisi
Zdroj: Ekolist.cz