zpravodajství životního prostředí již od roku 1999

Pozvánka na sympozium a veletrh Waste-to-Resources 2013

21.05.2013
Odpady
Bioodpady
Recyklace
Sanace, staré zátěže
Zpětný odběr
Pozvánka na sympozium a veletrh Waste-to-Resources 2013

5. mezinárodní sympozium a výstava o mechanicko-biologické úpravě odpadů (MBT/AWT), zařízení pro materiálové využití (MRF) a recyklaci...

Waste-to-Resouces je přední světovou konferencí o MBT a MRF, jejíchž ředchozích ročníků se účastnili zástupci ze 40 zemí. Během tří dnů odborníci z téměř 20 zemí budou prezentovat své praktické zkušenosti a nový vývoj v tomto oboru. Klíčové aspekty současného programu jsou následující:

11.června: Obecná témata, strategie různých technologií nakládání s odpady, mezinárodní použití MBT

12.června: Nový a budoucí vývoj a optimalizace MBT, mechanické zpracování a třídění

13.června: Emise, provozní zkušenosti, MBT koncepce a mezinárodní aspekty

14.června: Místo návštěva odpadového hospodářství Centre Pohlsche Heide (MBÚ s částí anaerobní digesce suché, kompostováním a anaerobním tunelem suché digesce u zařízení pro využití organických odpadů), CReED (Centrum pro výzkum, vzdělávání a demonstrace v oblasti nakládání s odpady), malé průmyslové RDF kombinovaná teplárna a elektrárna Minden, materiálové využití Porta Westfalica.

V týdnu před konferencí je k dispozici 2 denní úvodní seminář k problematice MBT (6. a 7. června).

Waste-to-Resouces 2013 se koná v německém Hannoveru pod záštitou německého ministra životního prostředí Petera ALTMAIERA. Akci pořádá Wasteconsult International a sdružení německých provozovatelů MBÚ (ASA). Program a další informace o konferenci, výstavě a ubytování jsou k dispozici na www.waste-to-resources.eu

Na 3 konferenční dny bude zajištěn trvalý simultánní překlad. Proto bude možné slyšet všechny prezentace v angličtině, němčině, francouzštině a španělštině.

Paralelní výstava (11.-13.června) sdružuje vysoce kvalifikované publikum a lídry na trhu v pokročilém využívání odpadu a recyklacní technice. Najdete zde informace o rezervaci výstavní plochy, sponzorských balíčků a další reklamní možnosti v rámci www.waste-to-resources.eu.

baner

Komentáře k článku. Co si myslí ostatní?

Další články
Podněty ZmapujTo
Mohlo by vás také zajímat
Naši partneři
Složky životního prostředí