zpravodajství životního prostředí již od roku 1999

Pozvánka na konferenci Povinnosti v podnikové ekologii

12.10.2016
Odpady
Firemní ekologie
Pozvánka na konferenci Povinnosti v podnikové ekologii

Jak maximálně využít a zhodnotit odpady, zkrátka jak k nim přistupovat jako ke zdrojům?

To je jedním z hlavních témat konference Povinnosti v podnikové ekologii v roce 2017, která se uskuteční 30. 11. 2016 v Praze.

Přijďte se inspirovat, načerpat nové informace a vyměnit si zkušenosti s firmami, které už své ,,oběhové" strategie úspěšně zavedli.

Nakladatelství Verlag Dashöfer ve spolupráci s odborným portálem Enviprofi zvou na konferenci Povinnosti v podnikové ekologii v roce 2017. Akce se uskuteční 30. 11. 2016 v Praze. Konference se bude věnovat odpadům, jejich materiálovým tokům a vlivu na životní prostředí z pohledu podniků. Přiblíží Vám novou legislativu, představí aktuální problémy podniků z pohledu zástupce České inspekce životního prostředí, ale také navrhne konkrétní programy oběhového hospodářství ve firmě.

Na konferenci vystoupí 7 expertů, mezi nimiž budou zástupci Ministerstva životního prostředí ČR (Ing. Manhart), České inspekce životního prostředí (Ing. Kůs, RNDr. Jarolím), Svazu průmyslu druhotných surovin (Ing. Šulc), České asociace odpadového hospodářství (Ing. Havelka), ale chybět nebudou ani zástupci soukromého sektoru. Tolik odborníků na jednom místě, to je jedinečná příležitost pro účastníky konzultovat své zkušenosti z praxe!

Akce je určena pro podnikové ekology, pracovníky odpovědné za ISO 14001 a další osoby, které se věnují odpadovému hospodářství a nakládání s nebezpečnými látkami.

Podrobný program konference včetně přihlášky najdete zde:www.kursy.cz/envikonference

Zdroj: Verlag Dashöfer

Komentáře k článku. Co si myslí ostatní?

Další články
Podněty ZmapujTo


Neboj se zeptat Kam s ním?
Mohlo by vás také zajímat
Naši partneři
Složky životního prostředí