zpravodajství životního prostředí již od roku 1999

Finální zpráva Monitorování emisí do ovzduší a vody z IED zařízení

18.08.2017
Voda
Ovzduší
IPPC
Finální zpráva Monitorování emisí do ovzduší a vody z IED zařízení

Evropský úřad pro IPPC (angl. European Integrated Pollution Prevention and Control Bureau - EIPPCB) uveřejnil na svých webových stránkách finální zprávu "Monitorování emisí do ovzduší a vody z IED zařízení" (angl. Reference Report on Monitoring of Emissions to Air and Water from IED installations).

Finální zpráva "Monitorování emisí do ovzduší a vody z IED zařízení" (angl. Reference Report on Monitoring of Emissions to Air and Water from IED installations) ke stažení ( ROM RFD 06.2017[pdf, 3420 kB])

Dokument je vodítkem pro ty, kdo připravují žádost o vydání integrovaného povolení, připravují rozhodnutí o vydání integrovaného povolení, a pro provozovatele zařízení spadajících do režimu integrované prevence při plnění jejich závazků vyplývajících ze směrnice Evropského parlamentu a Rady 2010/75/EU o průmyslových emisích (angl. Industrial Emissions Directive - IED). Zpráva svým rozsahem pokrývá větší počet kategorií průmyslových činností. Obsahuje faktické informace o tom, kdo monitoring provádí, co a jak monitorovat, jak vyjádřit emisní limity a výsledky monitorování, úvahy o časových aspektech monitoringu, jak se vypořádat s nejistotami a požadavky na monitorování, které by měly být zahrnuty do povolení společně s emisními limity.

Komentáře k článku. Co si myslí ostatní?

Další články
Chystané akce
4
11. 2021
4.11.2021 - Konference
Praha, HubHub - Palác Ara
Podněty ZmapujTo


Neboj se zeptat Kam s ním?
Mohlo by vás také zajímat
Naši partneři
Složky životního prostředí