Neděle, 3. března 2024

Do nového roku vstupte se stylovým tříděním firemního odpadu

Pokud vaše společnost ještě netřídí odpad, nový rok je ideální příležitostí pro rozhodnutí, že s tříděním odpadu začnete...

Do nového roku vstupte se stylovým tříděním firemního odpadu

Aby třídění odpadu probíhalo efektivně a stylově, měli byste pro jeho průběh vytvořit co nejlepší podmínky. Pro pohodlnou a efektivní manipulaci s tříděným odpadem doporučujeme zajistit pro třídění a sběr odpadu nádoby, které jsou k tomu určené. Pokud se obrátíte na odborníky na vybavení pro třídění a skladování průmyslového odpadu, v jejich sortimentu jistě naleznete funkční, praktické, ergonomické a stylové popelnice. K takovým specialistům patří například e-shop KAISER+KRAFT, který v sortimentu nádob na odpadky nabízí špičkové vybavení. V nabídce nádob na odpadky zde naleznete vysoce kvalitní velkoobjemové, systémové i klasické popelnice, které vyhovují všem předpisům pro ekologickou likvidaci odpadů, šetrnou vůči přírodním zdrojům.

S nádobami na tříděný odpad, které disponují funkcemi jako je praktický nášlapný mechanismus, kyvné víko a vhazování v ergonomické výšce může být třídění odpadu i pohodlné. Víka v různých barvách se speciálními vhazovacími otvory pomáhají na první pohled poznat, do které nádoby patří papír, plast, sklo či biologický odpad. Nádoby si můžete vybrat jednotlivě, anebo také sdružené do kompletních sběrných stanic. Praktické jsou nádoby s držáky pro pytle na odpad nebo vyjímatelnou vnitřní nádobou.

Pro třídění průmyslového odpadu v různých prostředích jsou určené nádoby na odpad pro venkovní prostory, které tlumí zápach, jsou úderuvzdorné a disponují funkcí zhašení plamenů. Nádoby na odpad můžou být také elegantní. Moderní technologie IML dodává odpadkovým košům ušlechtilý kovový vzhled s povrchy odolnými vůči deformaci a zanechání otisků prstů.

Přehled při nakládání s odpadem pomáhá udržet barevné rozlišení popelnic. V nabídce jsou také ohnivzdorné kovové popelnice z pozinkovaného plechu nebo uzamykatelné nádoby na odpad, které zabrání vhazování či vybírání odpadu cizími osobami.

Speciální řešení existuje také pro třídění odpadu v kancelářích, obchodních či potravinářských provozech. Malé systémové nádoby na odpad pod stůl usnadní třídění odpadu. Samozavírací a nášlapné koše zajistí pořádek v kanceláři a ve společenských místnostech.

Pro třídění odpadů můžete využít širokou nabídku pytlů a sáčků na odpad v různých barvách, objemech a stupních pevnosti. Vše potřebné o rozdílech mezi pytli na odpad se dozvíte v poradci pro výběr správných pytlů na odpad. K jednoduššímu třídění pomocí pytlů lze využít mnoho typů držáků na pytle nebo vozíků na odpad.

Pro venkovní použití se vyrábí nádoby z robustních materiálů s pytlem na odpad nebo vnitřní nádobou se stříškou pro nechráněná stanoviště a odpadkové koše s atraktivním designem do veřejných prostor. Vhodným doplňkem k venkovnímu koši je popelník nebo kombinace koše na odpadky a popelníku.

Sdílet článek na sociálních sítích

Partneři

Asekol - zpětný odběr vysloužilého elektrozařízení
Ekolamp - zpětný odběr světelných zdrojů
ELEKTROWIN - kolektivní systém svetelné zdroje, elektronická zařízení
EKO-KOM - systém sběru a recyklace obalových odpadů
INISOFT - software pro odpady a životní prostředí
ELKOPLAST CZ, s.r.o. - česká rodinná výrobní společnost která působí především v oblasti odpadového hospodářství a hospodaření s vodou
NEVAJGLUJ a.s. - kolektivní systém pro plnění povinností pro tabákové výrobky s filtry a filtry uváděné na trh pro použití v kombinaci s tabákovými výrobky
E.ON Energy Globe oceňuje projekty a nápady, které pomáhají šetřit přírodu a energii
Ukliďme Česko - dobrovolnické úklidy
Kam s ním? - snadné a rychlé vyhledání míst ve vašem okolí, kde se můžete legálně zbavit nechtěných věcí a odpadů