Úterý, 26. září 2023

VIDEOSTREAM ZDARMA: GES - Global ESG & Sustainability Summit

VIDEOSTREAM ZDARMA: GES - Global ESG & Sustainability Summit

Inspirativní přednášky více než 35 předních českých odborníků na udržitelnost a ESG, panelové diskuze, rozhovory s moderátory či networking - to nabídne GES - Global ESG & Sustainability Summit 2023, který se uskuteční 27. dubna 2023 v prostorách Martinického paláce na Pražském hradě. Na akci, která očekává přes 300 účastníků a více než 20 tisíc online diváků, se představí i řada přednášejících ze zahraničí. Z těch českých si diváci budou moci poslechnout například ministra životního prostředí Petra Hladíka, Petru Hanzlíkovou z Googlu či Jakuba Skavroně z Climate Leaders.

Účastníci GES - Global ESG & Sustainability Summit 2023 budou mít v rámci akce možnost seznámit se s více než 30 startupy. Velká část bude věnována ochraně klimatu a životního prostředí ve vzdálené Kostarice, akce představí trendy pro rok 2023, nejlepší ESG strategie, zelené investice, pokřtí se kniha o putování na kole z Prahy do Tibetu a mnoho dalších témat. Pořadatelé rovněž poskytnou účastníkům z celého summitu kompletní záznam, podcasty a další materiály, které bude možné zhlédnout online. Akce bude zahájena v 09:00.

"Na konferenci GES - Global ESG & Sustainability Summit 2023 se diváci budou moci přesvědčit o tom, jak bohatý svět udržitelnosti, budeme srovnávat co se děje v Evropě s tím, co se odehrává jinde ve světě a budeme si pokládat otázku kde se v tomto světě nachází malé Česko a kde Kostarika, která je rozlohou ještě o něco menší a nemá oporu ve formě EU fondů atd. a může se spolehnout pouze sama na sebe," říká Jan Novotný, hlavní organizátor summitu.

Inspirativní přednášky i networking

V exkluzivních prostorách Martinického paláce budou diváci moci navštívit nejen přednášky zkušených řečníků a CEO, ale také se aktivně zapojit do diskuzí či networkingu, který bude po celou dobu akce probíhat v přilehlých saloncích. Účastníci se budou moci ještě před zahájením summitu a po celou dobu jeho trvání propojovat prostřednictvím online networkingové aplikace.

O inspiraci se postarají i začínající startupisté a foundeři, kteří se rozhodli v oblasti udržitelnosti k zajímavým a inspirativním řešením.

Na akci na Pražském hradě bude možné nejen poslouchat inspirativní přednášky 35+ předních odborníků na udržitelnost a ESG, panelové diskuse či rozhovory vedené našimi moderátory. Samozřejmostí je kvalitní catering po celý den. Účastníci budou mít k dispozici i záznam celé akce, takže to, co nestihnou během networkingu, si budou moci pustit dodatečně. Pokud chcete na akcích prezentovat, být součástí panelu, či jinou formou spolupracovat, kontaktujte organizátora Jana Novotného.

Po akci bude pro účastníky umožněno sledovat i zpětně skrze 10 hodin podcastů a dalších videí, které organizátoři následně divákům nabídnou. "Věřím, že akce přinese mnoho inspirativních příkladů a přispěje k tomu, aby česká a evropská udržitelná scéna nadále rostla," dodává Novotný.

Mezi speakery se představí zástupci Ministerstva životního prostředí ČR, SR, Kostariky a Microsoft, Google, Penny, Furbify, Packeta, Hopi, Climate & Sustainable leaders ČR. Mezi mediální partnery patří například Newstream, Fintree, Roklen24 a řada dalších.

Sdílet článek na sociálních sítích

Partneři

Asekol - zpětný odběr vysloužilého elektrozařízení
Ekolamp - zpětný odběr světelných zdrojů
ELEKTROWIN - kolektivní systém svetelné zdroje, elektronická zařízení
EKO-KOM - systém sběru a recyklace obalových odpadů
INISOFT - software pro odpady a životní prostředí
Meva - výrobky prověřené generacemi
Electrolux - domácí spotřebiče
E.ON Energy Globe oceňuje projekty a nápady, které pomáhají šetřit přírodu a energii
Ukliďme Česko - dobrovolnické úklidy
Kam s ním? - snadné a rychlé vyhledání míst ve vašem okolí, kde se můžete legálně zbavit nechtěných věcí a odpadů