Pondělí, 25. září 2023

E.ON v číslech - 33 %

E.ON v číslech - 33 %

33% - o tolik více požadavků vyřídili zákazníci E.ONu v prvních čtyřech měsících letošního roku přes webový portál a v mobilní aplikaci Energie 24, v porovnání se stejným obdobím loňského roku

Pomocí aplikace Energie 24 vyřídili zákazníci E.ONu od začátku ledna do konce dubna téměř 135 tisíc svých požadavků, což je zhruba o 30 tisíc více než ve stejném období loňského roku.

E.ON se dlouhodobě snaží v rámci digitalizace vytvářet svým zákazníkům takové podmínky, aby maximum svých požadavků mohli vyřídit pohodlně online z domova. Lidé nejčastěji využívají funkcí jako změna záloh, samoodečet či změna kontaktů.

Energie 24 dále nabízí možnost udělat si odhad vyúčtování, kdy zákazník vyfotí či zadá stav svého elektroměru nebo plynoměru a systém mu spočítá, jak pravděpodobně dopadne jeho vyúčtování. Klienti společnosti mají k dispozici ve webovém portále a v mobilní aplikaci i další funkce, jako jsou online přepis odběrného místa a zobrazení konce smlouvy. Nastavit si mohou i zasílání elektronických faktur na e-mail.

Kromě webového portálu a mobilní aplikace Energie24 myslí E.ON i na zákazníky, kteří preferují osobní kontakt. Klientům jsou tak k dispozici i zákaznická linka 800 77 33 22 nebo poradenská centra v Brně a Českých Budějovicích. Dohromady pomocí obou těchto kanálů vyřešili konzultanti E.ONu za celý loňský rok na 600 000 požadavků.

Sdílet článek na sociálních sítích

Partneři

Asekol - zpětný odběr vysloužilého elektrozařízení
Ekolamp - zpětný odběr světelných zdrojů
ELEKTROWIN - kolektivní systém svetelné zdroje, elektronická zařízení
EKO-KOM - systém sběru a recyklace obalových odpadů
INISOFT - software pro odpady a životní prostředí
Meva - výrobky prověřené generacemi
Electrolux - domácí spotřebiče
E.ON Energy Globe oceňuje projekty a nápady, které pomáhají šetřit přírodu a energii
Ukliďme Česko - dobrovolnické úklidy
Kam s ním? - snadné a rychlé vyhledání míst ve vašem okolí, kde se můžete legálně zbavit nechtěných věcí a odpadů