Čtvrtek, 25. července 2024

Nábytek a bytový textil v souladu s vašimi představami a přírodou

Nábytek a bytový textil v souladu s vašimi představami a přírodou

Sháníte do svého domova kvalitní český nábytek, doplňky a bytový textil? Aby vám dané předměty dělaly společnost opravdu dlouho, podívejte se na ty nejkvalitnější kousky, co jsou k snadno k dohledání, když víte, kde hledat.

Vyhledejte si to na Livli
Jestliže jste ještě neslyšeli o odborném vyhledávacím portálu Livli.cz, rádi vám jej představíme. Právě na tomto portále si totiž můžete vyhledat přesně to, co potřebujete. Toužíte po kvalitním dřevěném nábytku, který si nekoupíte na pár let, ale ideálně na celý život? Vyhledejte si nábytek na Livli a vyberte si to nejlepší, co exkluzivní české e-shopy nabízejí. Vše přehledně rozřazené do kategorií s možností uspořádání podle vašich preferencí.
Proč si kupovat kvalitní český nábytek a bytový textil?
Právě ona kvalita a spolehlivost jsou tím, co by měly nábytek a bytový textil splňovat. Jak je patrné z rychlé módy, čím nekvalitnější kousky, tím větší zátěž pro planetu. Pokud patříte k lidem, kterým záleží na stavu naší planety, rozhodně preferujte originál před levnou napodobeninou. Vydrží vám doma po celá léta a nebudete podporovat takzvaný fast furniture. Pod tímto termínem se skrývají kusy nábytku, jenž jsou vyrobené z levných materiálů, tudíž vydrží krátkou dobu a brzy musí být vyměněny.
Nepodporujte levné napodobeniny a myslete na své zdraví
Kromě toho, že nekvalitní nábytek se může rychle poničit, často bývá napuštěn chemickými látkami, které se vypařují do ovzduší. Právě tyto látky mohou přispět ke vzniku alergií nebo i astmatu, a to i u zcela zdravých jedinců.
Podporujte české výrobce nábytku a bytového textilu a nakupujete pouze u ověřených prodejců. Výběr vám usnadní návštěva vyhledávacího portálu, na kterém snadno dohledáte přesně to, co hledáte.
Zdroj obrázku: Pinkystock / Shutterstock.com
Sdílet článek na sociálních sítích

Partneři

Asekol - zpětný odběr vysloužilého elektrozařízení
Ekolamp - zpětný odběr světelných zdrojů
ELEKTROWIN - kolektivní systém svetelné zdroje, elektronická zařízení
EKO-KOM - systém sběru a recyklace obalových odpadů
INISOFT - software pro odpady a životní prostředí
ELKOPLAST CZ, s.r.o. - česká rodinná výrobní společnost která působí především v oblasti odpadového hospodářství a hospodaření s vodou
NEVAJGLUJ a.s. - kolektivní systém pro plnění povinností pro tabákové výrobky s filtry a filtry uváděné na trh pro použití v kombinaci s tabákovými výrobky
E.ON Energy Globe oceňuje projekty a nápady, které pomáhají šetřit přírodu a energii
Ukliďme Česko - dobrovolnické úklidy
Kam s ním? - snadné a rychlé vyhledání míst ve vašem okolí, kde se můžete legálně zbavit nechtěných věcí a odpadů