XVI. hydrogeologický kongres a IV. inženýrskogeologický kongres

6-9.9.2022

Konference

Srdečně zveme všechny zájemce na letošní vrcholnou a největší odborně-společenskou akci oborů hydrogeologie a inženýrská geologie v ČR, kterou bude XVI. hydrogeologický kongres a IV. inženýrskogeologický kongres, které se budou společně konat v Ústí nad Labem ve dnech 6. - 9. září 2022. Scházíme se po 5 letech od podobné akce, která se konala v Brně v roce 2017.

Tématem HG kongresu je Význam podzemní vody v měnícím se světě a tématem IG kongresu je Uplatnění inženmýrské geologie v praxi. Součástí jednání bude předání ocenění za celoživotní přínos našim oborům, společenský večer, celodenní odborná exkurze a další akce.

Abstrakty příspěvků a předběžné přihlášky k účasti zasílejte do 10. dubna přes online formulář na kongresovém webu hgig.cz, kde jsou uvedeny další informace. Dotazy směřujte na e-mail info@hgig.cz. Závazné přihlášky k účasti budou otevřeny na konci dubna. Těšíme se na hojnou účast, množství zajímavých příspěvků a podnětná setkávání.

Hlavními pořadateli kongresů jsou Česká asociace hydrogeologů www.cah-uga.cz a Česká asociace inženýrských geologů www.caig-uga.cz, spolupořadadteli jsou Český komitét IAH, Česká národní skupina IAEG a Unie geologických asociací www.uga.cz. Záštitu nad akcí převzali Zdeněk Venera, ředitel Česká geologické služby a Tomáš Urban, ředitel Výzkumného ústavu vodohospodářského T. G. Masaryka, v.v.i. 

Místo konání akce:
Ústí nad Labem, UJEP, P
Adresa konání akce:
Ústí nad Labem, UJEP
Kontakt:
Josef Datel (HG kongres), Petr Kycl (IG kongres)
Telefon:
604381243 (Datel), 724730954 (Kycl)
říjen 2022
po
út
st
čt
so
ne
26
27
28
29
30
1
2
3
4
5
6
7
8
9
11
12
14
15
19
20
24
25
26

Partneři

Asekol - zpětný odběr vysloužilého elektrozařízení
Ekolamp - zpětný odběr světelných zdrojů
ELEKTROWIN - kolektivní systém svetelné zdroje, elektronická zařízení
EKO-KOM - systém sběru a recyklace obalových odpadů
INISOFT - software pro odpady a životní prostředí
ELKOPLAST CZ, s.r.o. - česká rodinná výrobní společnost která působí především v oblasti odpadového hospodářství a hospodaření s vodou
NEVAJGLUJ a.s. - kolektivní systém pro plnění povinností pro tabákové výrobky s filtry a filtry uváděné na trh pro použití v kombinaci s tabákovými výrobky
E.ON Energy Globe oceňuje projekty a nápady, které pomáhají šetřit přírodu a energii
Ukliďme Česko - dobrovolnické úklidy
Kam s ním? - snadné a rychlé vyhledání míst ve vašem okolí, kde se můžete legálně zbavit nechtěných věcí a odpadů