Šumavské obce podají žalobu na ministerstvo životního prostředí. Shodly se na tom včera na sněmu Svazu obcí Národního parku Šumava v Modravě. Předmětem sporu je nový plán péče, který určuje, jak v následujích letech pečovat o šumavské lesy.
Šumavské obce podají žalobu na ministerstvo životního prostředí, nelíbí se jim plán péče
20. května 2014 12:17
Příroda
Zdroj: rozhlas.cz