Lidé v Moravskoslezském kraje dnes znovu musí dýchat více prachu v ovzduší. Jeho množství je už navíc na některých místech nad pětinásobkem limitu 50 mikrogramů na metr krychlový, což je zatím nejvíc za posledních šest dní, kdy v regionu přetrvávají špatné rozptylové podmínky. Vyplývá to z informací zveřejněných na stránkách Českého hydrometeorologického ústavu. Situace se navíc v krátké době nezlepší.
V Moravskoslezském kraji lidé šestým dnem dýchají více škodlivin
10. února 2010 10:25
Obecné
Celý článek: http://www.ekolist.cz/zprava.shtml?x=2215985
Zdroj: Ekolist.cz