Indický soud vykázal z provozu v hlavním městě Dillí všechny dopravní prostředky starší 15 let. Úřady se tak snaží vyčistit ovzduší v metropoli, která má podle květnové zprávy Světové zdravotnické organizace (WHO) vůbec nejšpinavější vzduch na světě. Uvedla to dnes agentura Reuters.
Indie bojuje se smogem, v Dillí zakázala auta starší 15 let
4. prosince 2014 9:17
Obecné
Celý článek: http://ekolist.cz/cz/zpravodajstvi/zpravy/indie-bojuje-se-smogem-v-dilli-zakazala-auta-starsi-15-let
Zdroj: Ekolist.cz