Nevím přesně, kdy to bylo, ale asi den či dva po Štědrém dnu, když jsem si jen tak v duchu a sám pro sebe řekl, že ty letošní svátky vánoční jsou docela v klidu a pohodě. Myslel jsem tím, že není ani moc výjezdů a zásahů, a že by to do konce roku mohlo být tím pádem takové volnější. No a od té doby jsem se pak už nezastavil.
Karel Makoň: Co se dělo mezi svátky v záchranné stanici pro živočichy
5. ledna 2015 14:27
Obecné
Zdroj: Ekolist.cz