Tradičně po šestém lednu začínají Pražané ve větší míře vyhazovat vysloužilé vánoční stromky. Ty rozhodně nepatří do popelnic a kontejnerů na směsný či tříděný odpad, ani na stanoviště tříděného odpadu. Pražské služby doporučují nechat vánoční stromek volně u stanoviště směsného odpadu či na vyhrazeném místě u domů. Pražské služby se o svoz stromků budou starat až do konce února.
Kam odložit vánoční stromek? Nechte ho u popelnic
7. ledna 2015 9:47
Obecné
Celý článek: http://ekolist.cz/cz/zelena-domacnost/rady-a-navody/
Zdroj: Ekolist.cz