V programu Nová zelená úsporám zbylo loni zhruba půl miliardy korun. Příjem žádostí o dotace na energetické úspory skončil na Silvestra. Program trval devět měsíců a na Státní fond životního prostředí za tu dobu došlo přes šest tisíc žádostí za téměř 1,4 miliardy korun. Celkem bylo pro žadatele připraveno 1,9 miliardy. Zbývající peníze se převedou do letošního programu, který se spustí na jaře. Podporovat by měl nejenom na rodinné domy, ale i bytové.
V Nové zelená úsporám zbylo půl miliardy, převedou se do letoška
8. ledna 2015 13:27
Obecné
Celý článek: http://ekolist.cz/cz/zpravodajstvi/zpravy/v-zelenych-dotacich-zbylo-pul-miliardy-prevedou-se-do-letoska
Zdroj: Ekolist.cz