V Německu loni bylo přihlášeno k provozu rekordní množství elektromobilů a vozů s hybridním pohonem. Dnes to oznámil Spolkový úřad pro motorová vozidla (KBA), podle kterého ale vozidla poháněná elektřinou představují jen zlomek ze všech nově přihlášených aut. Podle odborníků je nyní prakticky vyloučeno, aby se podařilo naplnit ambiciózní vládní cíl, podle kterého by mělo v roce 2020 jezdit na německých silnicích kolem milionu elektrických a hybridních aut.
V Německu přibývá elektromobilů, proti běžným vozům jich je málo
9. ledna 2015 14:37
Obecné
Celý článek: http://ekolist.cz/cz/zpravodajstvi/zpravy/v-nemecku-pribyva-elektromobilu-proti-beznym-vozum-jich-je-malo
Zdroj: Ekolist.cz