Stát by mohl v blízké době začít vyplácet majitelům autovraků příspěvek za jejich trvalé vyřazení z provozu. Jeho výše by se mohla pohybovat kolem 3000 až 5000 korun za auto. Uvedl to ředitel Sdružení automobilového průmyslu Antonín Šípek. Návrh ministerstva průmyslu a obchodu ještě musí projít meziresortním připomínkovým řízením.
MPO navrhuje vyplácet za likvidaci autovraku až 5 tisíc
15. ledna 2015 8:07
Obecné
Celý článek: http://ekolist.cz/cz/zpravodajstvi/zpravy/mpo-navrhuje-vyplacet-za-likvidaci-autovraku-az-5-tisic
Zdroj: Ekolist.cz