"Po zoufale nekompetentních vládách Nečase a Rusnoka přinesla Sobotkova vláda pozitivní posun," hodnotí první rok fungování Sobotkovy vlády Zelený kruh. Z pohledu ochrany přírody a životního prostředí v ČR oceňuje například odmítnutí senátorského zákona o Národním parku Šumava. Naopak kritizuje omezení účasti veřejnosti na rozhodování o stavbách chemiček nebo spaloven, oslabení ochrany půdy a nízké cíle pro recyklaci odpadků. "Na pomyslném vysvědčení by od asociace ekologických organizací Zelený kruh získala horší trojku," shrnují zástupci organizace.
Horší trojka. Tak hodnotí rok Sobotkovy vlády Zelený kruh
20. ledna 2015 5:17
Obecné
Celý článek: http://ekolist.cz/cz/zpravodajstvi/zpravy/horsi-trojka-tak-hodnoti-rok-sobotkovy-vlady-zeleny-kruh
Zdroj: Ekolist.cz