Počet tygrů v Indii se za poslední čtyři roky zvýšil téměř o třetinu, oznámilo tamní ministerstvo životního prostředí. Úřady to podle zpravodajského serveru BBC News přičítají řadě vládních opatření na ochranu těchto kočkovitých šelem.
Počet tygrů v Indii se za čtyři roky zvýšil skoro o třetinu
23. ledna 2015 2:17
Obecné
Celý článek: http://ekolist.cz/cz/zpravodajstvi/zpravy/pocet-tygru-v-indii-se-za-ctyri-roky-zvysil-skoro-o-tretinu
Zdroj: Ekolist.cz