„Prohlášení ministra Mládka o prolomení těžebních limitů na dole Bílina i částečná úprava limitů na dole Československé armády je alarmující výhrou soukromých společností nad zájmem občanů a obyvatel. Nemůžu rozumět pohnutkám, které vedou ministra ke zbourání téměř dvou set domů v Horním Jiřetíně a tím vyhnání stovek lidí z jejich domovů, což je v příkrém rozporu s prohlášením předsedy vlády. Premiér Sobotka by měl ministra Mládka okamžitě odvolat. Jeho závežné pochybení v rozhodování o prolomení limitů totiž naprosto odporuje zdravému rozumu a popírá práva občanů na vlastní domov. Ministr Mládek se tak stal nějvětším lobbistou těžařů v Česku. Pokud jde o argumenty týkající se zaměstnanosti či energetické efektivity, jsou velice snadno
Více
The post Jana Drápalová: Mládek se stal lobbistou těžařů, premiér ho musí odvolat appeared first on Strana zelených.
Jana Drápalová: Mládek se stal lobbistou těžařů, premiér ho musí odvolat
29. ledna 2015 10:27
Politika
Celý článek: http://www.zeleni.cz/jana-drapalova-mladek-se-stal-lobbistou-tezaru-premier-musi-odvolat/
Zdroj: Zeleni.cz