aždý z nás začíná od nuly, každý jedinec je potenciální nula. Teprve ve vztahu s druhým člověkem se stáváme jedničkami. Kdo má nárok na titul ,,nula"? Tak se umí rozeřvat pouze nic, které samo ví, že tu vlastně není, a řevem chce dokázat sobě i jiným svou existenci. Max Picard: Hitler v nás Velkou arkánu, část tarotové sady... Čtěte dále →
Příspěvek Kdy je z člověka ,,nula"? Jak to vidí psychiatr pochází z Vesmír
Kdy je z člověka ,,nula"? Jak to vidí psychiatr
3. února 2015 1:17
Příroda
Zdroj: Vesmír