Strana zelených se ve čtvrtek připojí k celorepublikové kampani s názvem Limity jsmemy, která podpoří obyvatele Horního Jiřetína v boji proti prolomení těžebních limitů. Akce, kterou pořádá Platforma pro komunitní energii, zároveň připomene památku obcí, které byly v minulosti těžbou uhlí zničeny. V Brně se od 18:00 chystá několikahodinové bdění se zapalováním svíček za zničené obce před Místodržitelským palácem na Moravském náměstí. Ve stejnou dobu se chystá shromáždění také na Palackého náměstí v Praze. V družstevní kavárně ROH na Žižkově se bude promítat film Most včera a zítra, centrem Plzně půjde smuteční průvod, ve Vsetíně budou podepisovat obří pohlednici pro ministra průmyslu a obchodu Jana Mládka (ČSSD), který prolomení limitů prosazuje, a v Ostravě
Více
The post Zelení se připojí s celorepublikové akci proti prolomení těžebních limitů appeared first on Strana zelených.
Zelení se připojí s celorepublikové akci proti prolomení těžebních limitů
4. února 2015 10:57
Politika
Celý článek: http://www.zeleni.cz/zeleni-se-pripoji-celorepublikove-akci-prolomeni-tezebnich-limitu/
Zdroj: Zeleni.cz