Zelení se připojí s celorepublikové akci proti prolomení těžebních limitů

4. února 2015 10:57

Politika

Strana zelených se ve čtvrtek připojí k celorepublikové kampani s názvem Limity jsmemy, která podpoří obyvatele Horního Jiřetína v boji proti prolomení těžebních limitů. Akce, kterou pořádá Platforma pro komunitní energii, zároveň připomene památku obcí, které byly v minulosti těžbou uhlí zničeny. V Brně se od 18:00 chystá několikahodinové bdění se zapalováním svíček za zničené obce před Místodržitelským palácem na Moravském náměstí. Ve stejnou dobu se chystá shromáždění také na Palackého náměstí v Praze. V družstevní kavárně ROH na Žižkově se bude promítat film Most včera a zítra, centrem Plzně půjde smuteční průvod, ve Vsetíně budou podepisovat obří pohlednici pro ministra průmyslu a obchodu Jana Mládka (ČSSD), který prolomení limitů prosazuje, a v Ostravě Více The post Zelení se připojí s celorepublikové akci proti prolomení těžebních limitů appeared first on Strana zelených.
Zdroj: Zeleni.cz
28.6.
27.6.

Partneři

Asekol - zpětný odběr vysloužilého elektrozařízení
ELEKTROWIN - kolektivní systém svetelné zdroje, elektronická zařízení
EKO-KOM - systém sběru a recyklace obalových odpadů
INISOFT - software pro odpady a životní prostředí
NEVAJGLUJ a.s. - kolektivní systém pro plnění povinností pro tabákové výrobky s filtry a filtry uváděné na trh pro použití v kombinaci s tabákovými výrobky
E.ON Energy Globe oceňuje projekty a nápady, které pomáhají šetřit přírodu a energii
Ukliďme Česko - dobrovolnické úklidy
Kam s ním? - snadné a rychlé vyhledání míst ve vašem okolí, kde se můžete legálně zbavit nechtěných věcí a odpadů