Ačkoliv Lubomír Vítk není v komunální politice nováčkem, starostování jej trochu zaskočilo. V čem konkrétně? A o co by se chtěl zasadit? Již v roce 1990 vstoupil do Strany zelených, a byť z ní následně vystoupil, v roce 2010 se rozhodl vrátit. Proč? A jak vidí budoucnost zelených? Nejen o tom je rozhovor se starostou Nejdku, který přinesly Parlamentní listy. Dozvíte se také, jak se na komunální úrovni řeší tendr za půl miliardy korun na úklid města a jak prosazujeme zelenou politiku na místní úrovni. Pane starosto, v komunálních volbách jste nahradil Vladimíra Bendu. Jak byste hodnotil první měsíce ve funkci? Je něco, co Vás překvapilo? První měsíce splnily moje očekávání, byť mě,
Více
The post Starosta Nejdku Vítek: Věřím, že se SZ opět dostane i do Sněmovny appeared first on Strana zelených.
Starosta Nejdku Vítek: Věřím, že se SZ opět dostane i do Sněmovny
9. února 2015 15:37
Politika
Zdroj: Zeleni.cz