Třináct zemí, v nichž žije tenčící se světová populace volně žijících tygrů, se dohodlo na vytvoření sítě pro sdílení informací, aby mohly lépe bojovat proti pytlákům. K dohodě zúčastněné státy dospěly na závěr konference, která se konala v nepálském hlavním městě Káthmándú, napsala agentura AFP.
Třináct států s populací tygrů se dohodlo na protipytlácké síti
10. února 2015 1:37
Obecné
Celý článek: http://ekolist.cz/cz/zpravodajstvi/zpravy/trinact-statu-s-populaci-tygru-se-dohodlo-na-protipytlacke-siti
Zdroj: Ekolist.cz