Už vás nebaví dojíždět do práce autem či městskou dopravou? Zkuste kolo. I v zimě to jde, jen je potřeba dodržet pár věcí. Máme pro vás několik tipů pro městskou zimní cyklistiku.
Ježdění na kole v zimě? Jde to, ale opatrně
11. února 2015 13:17
Obecné
Zdroj: Nazeleno