V programu Nová zelená úsporám (NZÚ) bude letos k dispozici 1,1 miliardy korun. Dotace na energetické úspory, zateplení a renovace jsou určeny majitelům rodinných domů po celé republice a obyvatelům bytových domů v Praze. Program bude spuštěn 1. dubna, řekl ministr životního prostředí Richard Brabec (ANO). O tom, kolik půjde na bytové domy, se podle něj ještě jedná. Podle některých odborníků jen miliarda nestačí, podpora úspor energií by měla být výrazně vyšší.
Dotace na energetické úspory odstartují 1. dubna, bude v nich přes miliardu korun
16. února 2015 13:27
Obecné
Zdroj: Ekolist.cz