Analýza obsahu izotopů dusíku v prastarých horninách dokládá, že pradávné organismy vyvinuly fixaci dusíku o více než miliardu let dříve, než jsme doposud odhadovali.
Pozemské organismy těžily dusík už před 3,2 miliardami let
17. února 2015 22:57
Vzdělání
Celý článek: http://www.osel.cz/index.php?clanek=8080
Zdroj: Osel.cz