Počet vykácených stromů podél silnic druhých a třetích tříd v Česku stále roste. Od roku 2003 zmizelo z okrajů silnic až 166 tisíc stromů, přičemž silničáři za ně jako náhradu vysázeli necelých sto tisíc stromů. Tvrdí to ekologické sdružení Arnika.
Od roku 2003 zmizelo od silnic nižších tříd 166 000 stromů, upozorňuje Arnika
19. února 2015 11:07
Obecné
Zdroj: Ekolist.cz