Češi prostřednictvím kolektivního systému ASEKOL v loňském roce odevzdali bez mála 17 tisíc tun vysloužilých elektrospotřebičů. To představuje meziroční nárůst o více než 8 %. Na osobu se tak vybralo 1,62 kg elektra, což přibližně odpovídá váze patnácti mobilních telefonů.
Češi se zlepšili v třídění starých spotřebičů
2. března 2015 12:37
Zemědělství
Celý článek: http://www.agris.cz/clanek/187286
Zdroj: Agris.cz