Téměř 700 koal nechaly v minulých dvou letech zabít úřady v jihovýchodní Austrálii kvůli přemnožení, které vedlo k hladovění zvířat. Potvrdila to ministryně životního prostředí australského státu Viktorie Lisa Nevilleová, kterou citovala agentura AFP.
Austrálie kvůli přemnožení zabila stovky koal v oblasti mysu Otway
4. března 2015 11:17
Obecné
Celý článek: http://ekolist.cz/cz/zpravodajstvi/zpravy/australie-kvuli-premnozeni-zabila-stovky-koal-v-oblasti-mysu-otway
Zdroj: Ekolist.cz