Keňský prezident Uhuru Kenyatta nechal spálit 15 tun slonoviny. To je podle agentury AFP největší množství sloních klů, jaké kdy bylo v Africe zničeno. Kenyatta slíbil, že do konce letošního roku budou v Keni spáleny veškeré zásoby slonoviny, které se odhadují na sto tun.
V Keni bylo spáleno 15 tun slonoviny. Zničeno má být letos všech sto tun zásob
5. března 2015 3:17
Obecné
Zdroj: Ekolist.cz