Ačkoli meteorologové předpovídají v nejbližších dnech ochlazení a sněhové přeháňky, pro Pražskou zvířecí záchranku již definitivně začalo jaro. Důkazem jsou mláďata přijatá v posledních dnech. Vedle malých hrdliček či zajíčků, přijali ochránci přírody dvě několikadenní selátka. Obě jsou v péči odborníků a čeká je náročné období.
David Zítek: Jaro již vstoupilo do dveří Pražské zvířecí záchranky
5. března 2015 15:27
Obecné
Zdroj: Ekolist.cz