26. dubna 1986 začala v ukrajinském Černobylu nejděsivější havárie v dějinách atomové energetiky. Radioaktivní spad z roztaveného jádra čtvrtého reaktoru zamořil větší část Evropy. Skoro třicet let po havárii už ale žádné nebezpečí nehrozí. Skutečně?
Dřímající nebezpečí v Černobylu
5. března 2015 21:17
Vzdělání
Celý článek: http://www.osel.cz/index.php?clanek=8101
Zdroj: Osel.cz