Řekněte před ekologem, že se z vodního systému po přihnojení dusíkem a fosforem uvolní více uhlíku, než kolik ho tam fotosyntéza vytvoří, a bude-li potom ještě ochoten se s vámi bavit, tak už jen jako s blbcem. A pokud začnete argumentovat Američankou z Athén, která na to přišla v Georgii, nejspíš zavolá do Bohnic pro sanitku.
Po přidání živin do ekosystému se uhlík....?
7. března 2015 16:57
Vzdělání
Celý článek: http://www.osel.cz/index.php?clanek=8102
Zdroj: Osel.cz