V současné době uběhlo už čtyři roky od havárie v jaderné elektrárně Fukušima I. Je tak zajímavé se podívat, čeho se podařilo dosáhnout při likvidaci následků havárie. Největším úspěchem je úplné vyklizení bazénu s vyhořelým palivem čtvrtého bloku. Zároveň se obnovila automobilová doprava ze severu na jih přes zakázanou zónu pro soukromou i veřejnou dopravu.
Fukušima po čtyřech letech od havárie
8. března 2015 6:57
Vzdělání
Celý článek: http://www.osel.cz/index.php?clanek=8103
Zdroj: Osel.cz