První těžba plynu z břidlic byla zahájena ve Spojených státech amerických v Appalačském pohoří již v roce 1821. Od počátku 21. století se břidlicový plyn stává v USA stále významnějším zdrojem energie. Zájem o tyto zdroje se postupně rozšiřuje i v ostatních částech světa.
Břidlicový plyn - Severní a jižní Amerika
16. března 2015 0:17
Ekologické stavění, bydlení
Vytápění, zateplení
Celý článek: http://energetika.tzb-info.cz/vytapime-plynem/12435-bridlicovy-plyn-severni-a-jizni-amerika
Zdroj: TZB-info.cz