Sotva otevřeme dveře čekárny u lékaře, dostane se nám poučení, že nemáme přesolovat. Platí to ale i pro nás, co saháme po slánce dříve, než jídlo ochutnáme a navzdory tomu máme tlak jako mimino?
Patříte k vyvoleným, kterým sůl krevní tlak nezvyšuje?
17. března 2015 0:27
Vzdělání
Celý článek: http://www.osel.cz/index.php?clanek=8123
Zdroj: Osel.cz